NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Výroba vestavěných skříní na míru


Vestavěné skříně - základní popis

vestavěné skříně - vhodné doplnění interiéru

Vestavěné skříně jsou ideální pro svou úsporu místa. Vestavěné skříně jsou navrženy přesně na míru dle požadavků zákazníka. Mohou být zapuštěny do zdi, vyplňovat výklenky,vytvářet dělící stěny, oddělovat interiéry s odlišnými funkcemi, nebo stát v místnosti jako klasická skříň s tím, že dveře vestavěné skříně mohou být od země až ke stropu. Vestavěné skříně jsou nejen velmi praktické, ale mají i velmi široké užitné vlastnosti, také mají působivý design a vhodně dotvářejí interiér.

Vestavěné skříně na míru se většinou dělají až do stropu, protože nejlépe využijete prostor pro skříň určený. Celková šířka vestavěné skříně není nijak limitována, omezení je pouze v nosnosti vnitřních tyčí a polic, jejichž maximální délka se doporučuje 1 m.

Hloubka vestavěné skříně by měla být nejméně 65 cm při vybavení vestavěné skříně klasickou šatní tyčí. Pokud není možné vestavěnou skříň vyrobit takto hlubokou,tak se najde jiné řešení, například výsuvné věšáky.

vestavěné skříně - výplň výklenku v předsíni vestavěné skříně - samostatně stojící v interiéru vestavěné skříně - zapůštěné do zdi vestavěné skříně - zapuštěné do zdi vestavěné skříně

Na korpus vestavěné skříně se nechá použít lamino tl.18 mm Egger a Kronospan olepeno kvalitní tvrzenou 2 mm ABS hranou Hranipex v mnoha odstínech dřevodekorů a unibarev. Pokud si budete přát vyrobit vestavěné skříně z jiných materiálů než lamino, pak je možné použít masivní dřevo,voštinovou desku-EUROLIGHT v tloušťkách 38 mm a 50 mm nebo dýhu.

Vestavěná skříň  - lamino Microline zlatá F 785 ST 2 Vestavěná skříň  - lamino Pastel Oak H 1392 ST 24 Vestavěná skříň  - lamino Mahagon 776 PR Vestavěná skříň  - lamino Mahagon 776 PR

Proč se nechat ve svém výběru omezit malou nabídkou materiálů a dekorů, když pořizujete vestavěné skříně, které budou nejen praktické, ale i designové a budou Vám sloužit po dobu mnoha let.

Dveře vestavěné skříně

vestavěné skříně - dveře doplněné sklem

Dveře vestavěné skříně je možné vyrobit stejným způsobem jako korpus, nebo zvolit stříbrné klasické, nebo bronzové zrcadlo přes celé dveře vestavěné skříně, nebo zrcadlo nalepit jen na část dveří vestavěné skříně. Velmi působivé je umístit zrcadlo na bok vestavěné skříně. Zrcadlová výplň pak opticky zvětší prostor nebo designově i prakticky doplní dveře vestavěné skříně vyrobené z lamina. Dále je možné zvolit barevná skla Lacobel, mléčné sklo Matelux nebo jakékoliv sklo z nabídky. Působivý vzhled dveří vestavěné skříně dosáhneme použitím čirého skla, jehož zadní strana je lakována vysoce kvalitním lakem v rozmanité škále barevných odstínů. Sklo je neprůsvitné.

Všechny tyto materiály lze ve výplních dveří vestavěné skříně nejrůzněji kombinovat pomocí hliníkových dělících lišt,které mohou dělit dveře vestavěné skříně jak svisle, tak i vodorovně.

Kování dveří pro vestavěné skříně

Firma JOKER uvádí na trh inovativní řešení dekorace hliníkových profilů využitím PVC a ABS hran v drážkách všech používaných profilů systému.

Velká škála dostupných dekorů hran, kvalita a dostupnost našich profilů činí kování JOKER jedním z nejpopulárnějším a nejperspektivnějším v mnoha zemích Evropy. Nyní se toto kování pro vestavěné skříně stává dostupným i v České republice. Dále je samozřejmně možné vybrat i jiné profily.

vestavěné skříně - uspořádání vnitřního vybavení

Rozšířili jsme sortiment používaných značek kování k vestavěným skříním o značku Placard od firmy Emuca. Kování značky Placard je velmi variabilní, propracované a umožňuje rychlejší montáž vestavěné skříně. Kování placard disponuje řadou konstrukčních novinek a umožňuje tak netradiční řešení celé vestavěné skříně.

Kování Placard je možné dodat ve dvou variantách - bez tlumení a s tlumením a ve dvou povrchových úpravách - elox stříbrný a elox vzhled nerez.Vnitřní vybavení vestavěné skříně

vestavěné skříně - uspořádání vnitřního vybavení

Užitné vlastnosti vestavěné skříně je možné zvýšit účelně rozmístěným a na míru vyrobeným vnitřním vybavením. Vnitřní vybavení vestavěné skříně může zahrnovat šatní tyče, police, výsuvné police, standardní zásuvky i zásuvky s tlumením, drátěné koše nebo věšáky různých doplňků-kravatník, páskovník, kalhotník, držák vysavače, žehličky a mnoho dalších jednoúčelových nebo multifunkčních doplňků.Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu