NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Výroba kuchyní na míru


Kuchyně na míru - základní popis

Kuchyně na míru jsou standardně vyráběny korpusy z lamina rakouského kvalitního výrobce Egger nebo českého výrobce Kronospan, přední hrany olepeny kvalitní 2 mm tvrzenou ABS hranou firmy Hranipex . Korpusy kuchyní na míru jsou postaveny na umělých nožkách, které jsou vysoké 150 mm nebo na přání 100 mm a opatřeny rektifikačními šrouby pro korekci nerovnosti podlahy. Plastové nožky kuchyní na míru vynikají dlouhou životností, vysokou odolnosti proti vlivu kuchyňského prostředí a vyžadují minimální údržbu. Na soklu je od spodu nasunut plastový profil, který brání zatékání vody pod linku.

Pokud si budete přát vyrobit kuchyň na míru z jiných materiálů než lamino, pak je možné použít masivní dřevo, voštinovou desku-EUROLIGHT v tloušťkách 38 mm a 50 mm nebo dýhu. Proč se nechat ve svém výběru omezit malou nabídkou materiálů a dekorů, když pořizujete kuchyň na míru, která bude nejen praktická, ale i designová a bude Vám sloužit po dobu mnoha let.

Pracovní desky kuchyní na míru jsou ve většině případů silné 38 mm od výrobce Egger(síla 28 mm se použije pouze v případě,že bude vybrán dekor,který se nevyrábí v síle 38 mm),dále je možné dát Voštinovou pracovní desku v síle 60 mm. Výška pracovní desky od země je standardně 910 mm.

Dvířka kuchyně na míru jsou dodávány MDF+folie(určeno pro kuchyňské linky, které jsou přizpůsobeny podmínkám v kuchyni) je možné vybrat nepřeberné množství barevných dekorů a typů frézování. Na každých dvířkách je vždy na jednom pantu naklapávací tlumič firmy FGV, který zabrání bouchnutí dvířek na korpus. Panty na dvířkách od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost skříněk u kuchyní na míru.

Pro levnější variantu kuchyní na míru je možné použít dvířka z lamina,jako je korpus.

Horní skříňky jsou pověšeny na zeď na kovové liště na rektifikačním kování. Skříňky jsou 1 cm ode zdi(aby mohla zadní část kuchyně větrat). Spodní skříňky jsou dávány 50 mm od zadní stěny, aby se do prostoru mohli dát různé kabely a hadice a aby tam mohl proudit vzduch z vestavěných spotřebičů. U každého vestavěného spotřebiče je v soklu vždy větrací mřížka.

Možnosti vybavení kuchyní na míru

Samozřejmostí je dodání kuchyně na míru včetně spotřebičů, dřezu, baterie, různého osvětlení a doplňků. Dále je také možno dodat místo obkladů za pracovní deskou kuchyně na míru zádovou desku v požadovaném dekoru (není nikde žádná spára jako u dlažby a tím pádem se nemají kde držet nečistoty). Úchytky je možné zvolit jakékoliv ze širokého nabízeného výběru z katalogu. Je také možné použít kvalitnější značkové kování (pojezdy na zásuvky a panty s tlumením, různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV, například Blum, Hettich, Hafele apod.) Celá kuchyň na míru je prvně kompletně smontována u nás, teprve pak je dodána zákazníkovi, aby se předešlo různým problémům při kompletaci a montáži u zákazníka. Celková cena kuchyně na míru je včetně DPH, pokud se jedná o rodinný dům nebo byt.

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování
Mapa webu