NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Výroba obývacích stěn a obývacích pokojů


Obývací stěny na míru


obývací stěny na míru

Obývací stěny na míru mohou být vyráběny z lamina, voštiny, dýhy a nebo z masivu.
Moderní nábytek do obýváku je dnes především vyráběn individuálně po kusech, minuly časy, kdy bylo vybavení obývacího pokoje tvořeno celou kompaktní stěnou ode zdi ke zdi.

Vybavení současného moderního obývacího pokoje je tvořeno sestavou z různých skříněk pod televizi, na DVD, satelit a další audio i video techniku, nebo kompaktní TV stěnou. Skříňky do obývacího pokoje jsou vyráběny a umísťovány především s ohledem na jejich funkčnost a design. To vše je doplňováno různými policemi i závěsnými skříňkami bez viditelného uchycení.

Ať se jedná o celé sestavy obývacích pokojů, nebo jen o solitérní skříňky do obýváku, je vše vyráběno přesně na míru dle konkrétních požadavků zákazníka.


Moderní a rustikální obývací stěny na mírumoderní obývací stěny na míru

Ať už se jedná o moderní sestavy do obývacích místností, nebo rustikální obývací stěny, tak spodní skříňky mohou být postaveny přímo na zemi na soklu, nebo na hliníkových nožkách, nebo mohou být zavěšeny na zdi v libovolné výšce a pokud sestava pokračuje nahoru, tak může být spojena se spodními skříňkami a tvořit komplet, nebo může být nad spodními skříňkami mezera a nahoře mohou být zavěšeny horní výklopné skříňky, police, nebo různé knihovny ať už otevřené, nebo zavřené skleněnými dvířky.
Materiály pro moderní obývací stěny na míru

Moderní obývací stěny mohou být také sestaveny z hliníkových profilů LIVINGWALL, což znamená, že celá TV stěna je sestavena z různých výplňových desek, které jsou horizontálně, nebo vertikálně spojeny pomocí dělících hliníkových profilů. Tyto díly jsou k sobě spojeny hliníkovými profily, ve kterých jsou většinou trny do polic, držák na televizi,držák skleněných polic, držáky závěsných skříněk a to celé je po obvodu ohraničeno bočním profilem. Celá TV stěna je zavěšena na zdi a za touto TV stěnou jsou skryty veškeré kabely a příslušenství.


Co je to TV stěna Livingwall


tv stěna Livingwall

TV stěna je vlastně současný trend umístění a zakomponování veškeré video i audio techniky do moderního obývacího pokoje. Tak je vytvořen kompaktní celek, který dokonale zapadá do prostorového i designového řešení celého obývacího pokoje. TV stěna, nebo moderní obývací stěna může být sestaveny z hliníkových profilů LIVINGWALL, což znamená, že celá TV stěna je sestavena z různých výplňových desek, které jsou horizontálně, nebo vertikálně spojeny pomocí dělících hliníkových profilů. Tyto díly jsou k sobě spojeny hliníkovými profily, ve kterých jsou většinou trny do polic, držák na televizi,držák skleněných polic, držáky závěsných skříněk a to celé je po obvodu ohraničeno bočním profilem. Celá TV stěna je zavěšena na zdi nebo stojí v prostoru. Za touto TV stěnou jsou skryty veškeré kabely a příslušenství.


Možnosti realizace TV stěny Livingwall


tv stěna Livingwall

Televizní stěny Livingwall poskytují širokou variabilitu, jedinečný moderní design a v neposlední řadě kompaktnost celého řešení TV stěny. Umožňují skrytí napájecích, propojovacích a ovládacích kabelů i možnost napojení na tlumené interiérové osvětlení. Již v první fázi máte možnost vybírat ze čtyř rozměrových řad a to 1.400 mm, 2.000 mm, 2.400 mm a 2.800 mm. Výška TV stěny je standardně 2.000 mm, dva menší rozměry jsou rozděleny na třetiny, větší na pětiny. Vedle rozměru máte možnost vybírat z 25 barev základního panelu.

Základní panel TV stěny Livingwall doplňují otevřené i dvířkové skříňky, různé druhy polic a skříňky na elektroniku, to vše v několika rozměrových řadách a v téměř stovce barev či dekorů. Díky jedinečnému závěsnému systému je jen na Vás, jaký komponent si kam umístíte. Systém TV stěn Livingwall umožňuje dokupování dalších komponentů a tak můžete vzhled Vaší stěny kdykoliv bez použití nářadí změnit.Široké možnosti řešení obývací stěny na míru

Není potřeba se však omezovat jen stavebnicovým řešením Livingwall. Dokážeme vyrobit i zcela jedinečné a orginální obývací stěny přesně dle specifických požadavků zákazníka. U takových obývacích stěn, pak můžeme použít a kombinovat jakýkoliv materiál, barvy, dezény i technická řešení. S využitím specifických vlastností skla, kovu a cizokrajných dřevin. Je jen na klientovi, jaké má nároky a požadavky na obývací stěnu, nebo řešení celého obývacího pokoje.


obývací stěny na míru obývací stěny na míru obývací stěny na míru obývací stěny na míru

Kování pro obývací stěny na míru

Kování může být na všechny obývací stěny od firmy Blum s celoživotní zárukou, což zahrnuje panty na dvířkách s tlumením, zásuvky s dotahem a tlumením, výklopy s tlumením a další. U tohoto kování může být na vše použito bezúchytkové otevírání, neboli bezúchytkový mechanizmus, že vše funguje bez použití úchytek, což se hodí pro moderní obývací pokoje, nebo mohou být použity úchytky klasické buď kovové, nebo dřevěné dle požadavku zákazníka.
Všechny skříňky a TV stěny vyrábíme na míru a tím dosahujeme maximální uspokojení požadavků zákazníka. Vytváříme tak jedinečný design obývací stěny i celého obývacího pokoje a tvoříme tak individuální a reprezentativní charakter každého obývacího pokoje.

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu