NAVRCHOLU.cz
Nastavení cookies

Stoly z masivu, stoly pod PC a konferenční stolky


Základní informace k výrobě - jídelní stoly z masivu

Jídelní stoly z masivu jsou vyráběny pouze z kvalitního masivního dřeva(z důvodu pevnosti).Všechny spoje jsou řešeny stolovým kovovým kováním(rohové plechy). Na přání je možné jídelní stoly z masivu vybavit spojem, který je skrz spojovací kovový šroub,který má hlavu navrchu na noze(utahuje se klíčem imbusem) a v lubu je kovový váleček,do kterého je šroub zašroubován a v případě,že se kování vmáčkne do dřeva a spoj se povolí,tak se nechá pořád dotahovat a pořád se spojuje kovový šroub,který se neunaví. Dále je možné vyrobit jídelní stoly z masivu v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka . Na vrchní desky pro stoly z masivu je použito tužidlo TV4962 do laku na namáhané plochy pro zlepšení chemické odolnosti laku.


Vzorky materiálu pro výrobu stolů z masivu

masiv smrk masiv dub masiv borovice masiv buk masiv olše

Pro výrobu stolů z masivu je možné použít i jiné tuzemské dřeviny jako je:

Modřín, Bříza, Jasan, Javor, Třešeň, Akácie a Ořech.

Dále pak exotické dřeviny:

Iroko, Mahagon, Merbau, Teak, Wenge a Hevea.

Všechny dřeviny jsou dodávány v síle materiálu 18mm , 20mm , 27mm , 28mm , 40mm, vždy dle konkrétní dřeviny a domluvy. Dřeviny je možné upravit mořením v široké škále barevných odstínů.


Informace k výrobě - psací stoly z masivu a stoly z masivu pod PC

Psací stoly z masivu jsou vyráběny z kvalitního masivního dřeva, nebo v kombinaci dřeva s laminem(z důvodu levnější varianty). V případě výroby psacího stolu z masivu v kombinaci lamina se dřevem, pokud je lamino z pohledové strany(je vidět z venku),je vždy přední hrana olepena dřevěným nákližkem o šířce 10 mm.

Všechny spoje pro stoly z masivu jsou řešeny kolík průměr 8mm + konfirmaty a krytky. Na bokách jsou krytky na šroubech v barvě zvoleného dřeva. Panty pro stoly z masivu používáme od firmy FGV-Optima s celoživotní zárukou. Záda bílá MDF přibitá, aby byla zajištěna maximální pevnost pro vyráběné stoly z masivu. Zásuvky uvnitř jsou standardně vyráběny z lamina tl.18 mm na kovových pojezdech bez tlumení, dno zásuvek je bílý sololak přibitý od spodu hřebíky a od spodu přišroubovány pojezdy, pokud není uvedeno a dohodnuto jinak.

Stoly z masivu od nás jsou určeny k postavení zadní části ke zdi, ze zadu není pohledová strana. Boky od spodu jsou opatřeny našroubovanými plastovými kluzáky o výšce 5 mm. Dvířka, které mají stoly z masivu jsou vyráběna tak, že je rám o šířce 70-80 mm(dle velikosti) okolo a uvnitř vyfrézovaná výplň, která je v drážce(a má možnost bobtnat a sesýchat se v závislosti okolního vzduchu) a nedochází k ohýbání dvířek. Na vrchní desky stolu z masivu je použito tužidlo TV4962 do laku na namáhané plochy pro zlepšení chemické odolnosti laku.

Je možné vyrobit stoly z masivu v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka. Úchytky je možné zvolit jakékoliv ze širokého nabízeného výběru z katalogu. Je také možné použít dražší značkové kování(pojezdy na zásuvky a panty s tlumením,různé vnitřní drátěné vybavení od jiných výrobců než je FGV např-Blum,Hettich,Hafele atd.)Základní informace k výrobě konferenčních stolků z masivu

Tyto stolky z masivu jsou vyráběny pouze z kvalitního masivního dřeva (z důvodu pevnosti). Všechny spoje jsou řešeny stolovým kovovým kováním(rohové plechy). Na přání je možné vyrobit spoj, že je skrz spojovací kovový šroub,který má hlavu navrchu na noze(utahuje se klíčem imbusem) a v lubu je kovový váleček, do kterého je šroub zašroubován a v případě, že se kování vmáčkne do dřeva a spoj se povolí, tak se nechá pořád dotahovat a pořád se spojuje kovový šroub, který se neunaví. Dále je možné vyrobit stolek v jakémkoliv rozměru a tvaru dle požadavků zákazníka . Na vrchní desky je použito tužidlo TV4962 do laku na namáhané plochy pro zlepšení chemické odolnosti laku.

Expedice a montáž stolů z masivu a konferenčních stolků z masivu

Všechny druhy stolů z masivu a stolků z masivu jsou dodávány rozebrané a balené po jednotlivých částech, aby byla zajištěna bezproblémová manipulace při dopravě do bytu. Každý stůl z masivu je pečlivě zkontrolován a prověřen ve výrobní dílně a zabalen, aby nedošlo při dopravě k poškození a následným reklamacím.

Doporučujeme: Truhlářská výroba nábytku | Postele na míru | Kuchyně na míru | Vestavěné skříně na míru | MAT - nábytkové kování | Pěkné truhlářství |
Mapa webu